48 vjeçarja Jennifer Lopez tund skenën, performanca e saj lë gojë hapur

By

Ajo i la të gjithë gojë hapur kur u paraqit në skenën e Time 100 Gala gjatë së martës mbrëma.

48 vjeçarja Jennifer Lopez që ende po mbahet në formë, vallëzoi në skenë në qendër të Neë York City, e vesuhr mbante shumë-shumë pak, shkruan Daily Mail, transmeton Prive.

Lopez që ka forma fantastike edhe në këtë moshë, po dukej glamuroze në një veshje që s’i linte shumë imagjinatës, e cila shkëlqente dhe vende-vende ishte krejt transparente.

Për më shumë, imazhet nga performanca e Lopez Flasin vet.

Legs for days: During another part of the show, the Let's Get Loud songstress wore a white floor length dress with a deep plunging neckline and high side splits

Peep show: Jennifer Lopez took her racy costumes to a whole other level when she performed at the Time 100 Gala on Tuesday night

The thong song: At one point, the 48-year-old Love Don't Cost A Thing hitmaker danced onstage at the Lincoln Center in New York City in a sequined thong - and little else

Artikuj të ngjashëm