Kush ka vajza botën ka: Kjo foto e Besnik Qakës me të bijën, shkrin zemra (FOTO)

By

Babai më i ri i estradës, është ndoshta edhe më i lumturi që ka për vajzë një vogëlushe kaq të ëmbël.

Besnik Qaka, që u bë baba për herë të parë i vajzës që e pagëzoi me emrin Una, nuk ka hezituar që të ndajë me publikun imazhet e bijës së tij të porsalindur.

Qaka dhe gruaja e tij Lolita, u martuan para pak muajsh e tani, janë bekuar me një vajzë për të cilën Besniku po tregohet një baba shumë i devotshëm.

Vajza shumë e lezetshme, por në një fotografi me filtra të Snap Chat ku duket si lepurushe, ajo të shkrin zemrën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm