Majlinda poston foto të reja të Roanit! Një kopje e Majkit në veshje

By

Majlinda Zeka, bukuroshja nga Prishtina duket se e ka gjetur opsionin e duhur për t’i përballuar temperaturat sahariane që po mbretërojnë këto ditë.

Bashkë me djalin, Roanin ajo është zhvendosur në periferi ku në natyrë po shijon cdo moment me të birin.

E nga kjo pjesë e përditshmërisë, Majlinda po ndan me ndjekësit edhe imazhe të postuara kohë pas kohe.

Seria e fundit, e shfaq Roanin e vogël teksa shijon natyrën në një veshje e cila i përngjan shumë asaj të babait – Majk i cili duket se po i përcjell preferencat e veshjes dhe jo vetëm tek i biri.

Më poshtë fotografitë./ Prive.al

Artikuj të ngjashëm