Young Zerka publikon bashkëpunimin e fundit për këtë vit

By

Pak ditë nga ndrrimi i motmoteve, Young Zerka vjen në bashkëpunim me NIZA.

Kënga është shkruar nga Young Zerka, ndërsa për miksimin u kujdes NIZA  dhe Don Gima.

Kënga titullohet “Whine 4 me” dhe ju mund ta ndiqni projektin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm