Çka po ndodh me lidhjen e Miss Universe Kosovës?!

By

Disa javë më parë iu njoftuam mbi krizën në të cilën po kalonte Miss Kosova Universe 2016, Camila Barraza me lidhjen e saj të gjatë me Harisin, një djalë nga Kosova.

Dyshja, sipas të gjitha gjasave në tensionim e sipër kishin zhdukur çdo gjurmë së bashku në rrjete sociale duke bërë që mes ndjekësve të lindë dyshimi i bazuar që gjërat nuk ishin si gjithmonë për çiftin.

Ndaj raportimeve, Camila preferoi të mos jap koment por duket që përgjigjen më të mirë e ka dhënë së fundmi me një imazh përkrah Harisit.

Pasi mospajtimet e momentit, shkaktuar edhe nga distanca gjeografike për një kohë të konsiderueshme mes dyshes janë tejkaluar, gjithçka po rrjedh normalisht.

Cami dhe Harisi, siç edhe reflektojnë në imazh, janë më të lumtur e të dashuruar se kurrë më parë. /Prive.al/

?❤?

A post shared by Miss Universe Kosovo 2016 ??❤️ (@camibrrz) on

Artikuj të ngjashëm