Kështu e stolisën bredhin e vitit të ri familja e Ermal Fejzullahut! (FOTO)

By

Muaji dhjetor shënon edhe muajin me më së shumti festa gjatë vitit duke u shndërruar kështu në më të dashurin prej nesh.

Atmosfera festive e cila krijohet në këtë kohë përçon mjaft pozitivitet andaj në çdo familje vërehet një gjë e tillë.

Si simbol i këtyre festave është edhe bredhi i vitit të ri i cili gjen vend pothuajse në çdo shtëpi.

E kësaj tradite nuk mun ti ikin as fytyrat tona publike të cilat tashmë kanë rregulluar ato dhe po presin ditët e festave.

Anash nuk ka mbetur as familja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu të cilët sot publikuan në Instagram disa fotografi ku shihej edhe dekorimi që i kishin bërë tashmë ambienteve të mbrendshme të shtëpisë.

Ata kishin angazhuar një kompani profesionale e cila merret me këto lloj punësh teksa efekti i dhënë nga ta është i dukshëm.

Më poshtë keni fotografitë e publikuara nga bashkëshortja e këngëtarit, Ariana. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm