Pas pak në Wazzup: Rrëfimi ekskluziv i Donjetës për prapaskenat e ‘Big Brother’

By

Një prej personazheve më të komentuara të javëve të fundit rrëfehet sot ekskluzivisht në Wazzup.

Donjeta që i dha fund aventurës në Big Brother pas pak ditëve qëndrim rrëfen prapaskenat e spektaklit dhe arsyet e vërteta që e shtynë të ndërpresë garën.

A ka dallavere në Big Brother?! Si vepron me standarte të dyfishta produksioni?!

Komentet mbi banorët e tjerë gjithashtu nuk do mungojnë.

Na ndiqni tani në Klan Kosova!

Artikuj të ngjashëm