Dy prezantuese dy shoqe të ngushta, e kanë jetë njëra tjetrën (FOTO)

By

Rrallë herë shohim një shoqëri kaq të sinqertë në mes kolegësh, që mes vete shohin vetëm rivalitetin.

Mirëpo kjo nuk vlen për dy prezantueset shqiptare që janë shoqe të shpirtit.

Ato nisën bashkë rrugëtimin në njërin prej mediumeve më të suksesshme shqiptare, për të përfunduar shumë të famshme.

Ndoshta për shkak se udhëheqin me formate të ndryshme televizive, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani, janë miket më të mira që bashkë nuk i lidh vetëm profesioni.

Moderatoret jo rrallë herë i shohim nën shoqërinë e njëra tjetrës, dhe për të mos e vënë aspak në dyshim miqësinë e pastër që ekziston mes tyre, është një fotografi që Xhemi ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

“Me dashurinë time më të madhe”, shkruan ajo, duke i dedikuar këto fjalë mikes më të mirë, Arbanës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm