PREMIERË: Genci dhe Lyrical Son publikojnë ‘A tmerr malli’

By

Siç edhe është paralajmëruar tash e një kohë Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son sjellin produktin më të ri ‘A tmerr malli’.

Ecuria e produkteve paraprake mes tyre na shtynë të besojmë se edhe prurja e re do të shkojë në të njejtën rrugë pavarësisht se projekti i ri është një baladë.

Kënga e re është punuar nga Genci në studion Black Fish teksa edhe klipi është gjithashtu i punuar nga i njëjti produksion.

Prive.al sjell për herë të parë premierën e klipit më të ri nga dyshja.

Artikuj të ngjashëm