I FUNDIT: Unikkatil me turne nëpër Europë!

By

Reperi i njohur nga grupi TBA, Unikkatil, duket se ka vendosur të thyej çdo parashikim të bërë për të e të fillojë organizimin e një turneu nëpër disa shtete të Europës.

Artisti njoftoi përmes profilit të tij në Facebook iniciativën në fjalë e njëherit ftoi të gjithë organizatorët e interesuar të kontaktojnë me stafin e tij.

Kujtojmë se kjo është hera e parë që artisti bën një gjë të tillë pasi që deri më tani në Europë duke përfshirë edhe koncertin e mbajtur në Prishtinë ai ka mbajtur vetëm 3 koncerte atë të vitit 2009 në Zvicërr, 2012 në Prishtinë, dhe 2014 përsëri në Zvicërr.

Fotografia më poshtë tregon më gjërësisht mbi planet e artistit gjatë vitit 2017. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm