34 vite martesë: Shkurte Fejza uron burrin me fjalët më të mira

By

Këngëtarja  e muzikës popullore, Shkurte Fejza, dhe bashkëshorti i saj Hajrush Behluli, festojnë sot 34 vjetorin e martesës.

Artistja bëri një kolazh me fotografi bashkë me burrin e saj, për ta uruar atë me fjalët më të mira.

‘Po ec koha si lumi…
Gëzuar dashunia ime 34 vjetorin e martesës sonë!’, ka shkruar Shkurta.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm