Kjo është gjendja e Era Istrefit pas operacionit

By

Era Istrefi i është nënshtruar një operacioni.

Këngëtarja ka bërë të ditur se gjendet në spital për shkak të zorrës qorre të cilën e ka hequr me një ndërhyrje kirurgjikale.

Era kërkoi nga të gjithë që të mos shqetësohen pasi që gjendja e saj është shumë e mirë.

Artistja ka arritur suksese të mëdha këtë vit, duke cekur Kampionatin Botëror – himnin e të cilit e këndoi ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam./Prive.al

Artikuj të ngjashëm