Vajza e Safete Mustafës shkëlqen në maturë

By

Maturantët si çdo vit tjetër, edhe kësaj rradhe kanë marrë vëmendje të madhe në opinion.

Me trendet e fundit në veshje e grim, maturantet shpesh po bëjnë edhe xhiro në portale mirëpo kjo vëmendje shumëfishohet kur të apostrofuarit janë fëmijë të fytyrave publike.

Në këtë grup hyn edhe e bija e këngëtares Safete Mustafa, Elsa e cila këtë ditë të veçantë e ka pasur sot.

E veshur me një fustan të zi, ajo duket të ketë shkëlqyer në foton familjare me nënën, personin e zemrës së saj dhe motrën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm