Nora Istrefi ndërmerr vendimin e papritur! (VIDEO)

By

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret tona e cila me projektet që sjell, gjithmonë kap suksesin që synon dhe arrinë të jetë mjaft e komentuar për çdo detaj që vendosë të sjellë para publikut.

Në hap me kohën dhe modën, Nora befason gjithmonë me pamjen e saj dhe veshjet të menduara deri në detaje.

Këngëtarja së fundmi ka marr një vendim mjaft interesant në lidhje me karrierën e saj.

E se për cfarë bëhët fjalë mund të kuptoni në storien e përgatitur nga gazetarja Maki Bajrami. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm