Lori vjen përplot me surpriza!

By

Këngëtarja e njohur Lori tashmë ka disa vite që është prezente në skenën shqiptare e ku ka sjellur çdo herë projekte të cilat janë pëlqyer mjaft shumë nga publiku.

Duket se këngëtarja i njeh mjaft mirë shijet e publikut dhe të kohës pasi pothuajse çdo herë sjell freski në tregun muzikor shqiptarë.

Tani kur fundiviti po afrohet të gjithë artistët janë shumë të angazhuar me programe festive në të cilat sjellin edhe projekte të reja.

Anash këtij trendi nuk mbetet as Lori e cila ka vendosur të na befasojë në këtë periudhë me disa prurje të reja.

Se çfarë po përgatitë më konkretisht këngëtarja sipmatike mund ta kuptoni në storien e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm