Dua Lipa e ‘çan’ me interpretim ‘Live’ në Coachella (VIDEO)

By

Festivali i njohur ‘Coachella’, këtë vitë do ketë fatin që në vete të ketë dy artiste mjaft të talentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për këngëtaret, Dua Lipa dhe Era Istrefin të cilat gjatë këtyre ditëve sa po zhvillohet festivali do kenë fatin të performojnë para mijëra të pranishmëve.

Obligimin e saj e kreu mbrëmjen e kaluar Dua e cila me performancën e saj mahniti të gjithë të pranishmit.

Rradha do të jetë sonte për Erën e cila sipas të gjitha gjasave do të performojë disa nga këngët e saja më të mira.

Për më tepër shikojeni videon e performancës mbrëmshme ‘Live’ të këngëtares Lipa. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm