2Po2 sjellë Hitet e tij në version akustik

By

Reper rebel, dhe i zjarrtë për ‘hip-hop’.

Dhe tani ka vendosur që këngët e tija hite, t’i shndërrojë edhe në versione të tjera, më të buta.

Reperi kosovar Bensik Canolli i njohur si 2Po2, të premten do t’i publikojë në version akustik këngët e tij.

Këtë e ka bërë të ditur anëtarja më e re e label-it të tij Authentic.

Nita Latifi, që vetëm një ditë më parë edhe zyrtarisht iu bashkua kësaj familjeje ku bën pjesë edhe reperi Capital T, e ka dhënë lajmin për këtë projekt simpatik të reperit ku do marrë pjesë edhe ajo.

Në profilin e saj në Instagram, shkruan se versionet akustike të reperit do jenë të gatshme për fansat e tij të Premten.

Sot ne ora 18:00 @besnik2po2 Acoustic version hits!! Enjoy ?

A post shared by Nita Latifi (@nitalatifii) on

Artikuj të ngjashëm