‘Flladi veror’ vjen me Mimozën!

By

Mimoza Shkodrës iu deshën një vit kohë për të punuar një projekt të ri muzikorë.

Që nga kënga e fundit “Ki me ni” e cila u publikua në maj të vitit të kaluar, atë nuk e pamë me në skenë.

Por me gjasë Mimoza paska prituar stinën e verës për të sjellë një këngë verore me shumë ritëm.

Nesër këngëtarja Shkodra publikon këngën më të re të titulluar “Flladi verorë” të cilën e ka punuar të Big Bang Redbox, tekstin nga Gjiko dhe videoklipi është filmuar në Shqipëri nga Max Production./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm