Një lajm i mrekullueshëm vjen për fansat nga Albani dhe Miriami! (VIDEO)

By

Përpos në çift, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani gjithmonë kanë rezultuar kombinim i suksesshëm edhe në muzikë.

Me një grup të madh fansash të përbashkët, këngët e tyre të përbashkëta janë shndërruar gjithmonë një hite.

E për të gjithë ata që duan t’i shohin çiftin bashkë edhe në muzikë, vjen një lajm i mirë.

Për Prive, këngëtari Alban Skënderaj e ka konfirmuar duetin e tretë të përbashkët me Miriamin që do publikohet së shpejti.

Intervistën ku Albani flet për projektet e rradhës dhe me theks të vecantë eksperiencën si prind me ardhjen në jetë të Ameli mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm