Ja kujt nuk po i pritet për albumin e PINT

By

Kohëve të fundit,labeli muzikorë Pint kanë paralajmëruar se janë në rrugë e sipër rreth realizimit të albumit të tyre më të ri ‘rapsodët nrap tsotit’,i cili
po pritet me padurim nga fansat e tyre.

Mirëpo duket se nuk janë vetëm ata të cilët janë duke qëndruar në pritje.Janë po anëtarët e grupit humoristik Stupcat,përkatësisht Vedati dhe Osmani të cilët
me anë të një video shprehin ‘padurimin’ e tyre deri ne lancimin e këtij albumi.

Padyshim që kreativiteti i tyre edhe në këtë video nuk mungon aspak dhe nuk kanë hezitur edhe të futen në role të personazheve të tyre humoristike.

Gjithashtu,edhe reperi kosovar Ledri Vula shfaqet në një video ku i drejtohet reperëve Mc Kreshës dhe Lyrical Son duke i shfaqur atyre padurimin e tij. Ai ne mes fjalëve shprehet ‘Deri kur me prit mo’ /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm