Big Mama në lidhje dashurie me modelin turk? Ja e vërteta

By

Një fotografi e publikuar nga Big Mama u bë shkas që mediat sot të shkruajnë mbi një lidhje të mundshme të saj me një model turk, me të cilin pozon në fotografi.

Porcila është e vërteta në këtë mes?

Në fakt fotografitë nuk janë tregues i ndonjë romance mes këngëtares dhe modelit turk.

Nga burime pranë këngëtares, Prive.al ka mësuar se imazhet janë shkrepje nga xhirimet e një videoklipi të ri që e kanë bërë bashkë këngëtaren me bukuroshin turk.

SI rrjedhojë, Bigu vazhdon të jetë beqare por e angazhuar në projekte të reja të cilat pritet t’i sjellë së shpejti për publikun e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm