SONDAZHI: TUNA MPOSHT VESËN

By

Gjatë gjithë javës në Prive.al keni mundur të votoni për veshjet e dy këngëtareve Tuna dhe Vesa Lumës.
Të dy artistet janë shfaqur me veshje të njëjtë me shumë pak detaje të ndryshuara. Në pyetjen se cila e ka veshur më mirë ju keni cilësuar Tunën si më mirë në krahasim me Vesa Lumën.
Sejdiu e fiton bindshëm Lumën me qindra vota diferencë.
Nga sot ju mund të votoni për Nora Istrefin dhe Elvana Gjata sepse të dy këngëtaret janë shfaqur me veshje të njëjtë.
Kujt po i rri më mirë?!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm