23 gushti, festë për Flori Mumajesin

By

23 gushti është një nga datat më të rëndësishme në kalendarin e kantaautorit të njohur shqiptar, Flori Mumajesi.

I pari i Threedots sot feston ditëlindjen dhe mbush 38 vjeç.

Urimet në adresë të tij nuk kanë munguar sidomos nga miqtë e ngushtë e bashkëpuntorët.

Urime Flori./Prive.al

Artikuj të ngjashëm