Ky është urimi i Arianës për ditëlindjen e Ermalit

By

Ermal Fejzullahu sot shënon festë. Artisti ka ditëlindjen dhe mbush plot 32 vite.

Urimet në adresë të tij kanë qenë të shumta, e sidomos nga njerëzit e afërt.

Nera dhe Ariana kanë bërë dedikimet e para në llogaritë e tyre në Instagram.

Gëzuar Ermal. U bëfsh 100./Prive.al

Artikuj të ngjashëm