Pas Bleonës, Çani ia mësyn Adelina Tahirit (FOTO)

By

Prezantuesi Arian Çani sonte në spektaklin ‘Your Face Sounds Familiar’ ia ka mësyrë që ta puthë edhe këngëtaren Adelina Tahiri.

Për bukuroshen nga Shkupi ai afeksionin e ka shprehur tash e disa javë dhe duket që përkundër faktit se ajo sonte ishte në rolin e mashkullit, respektivisht të Sabri Fejzullahut, kjo se ka penguar aspak Çanin.

Ai deshi të shkoj në skenë tek Adelina që ta puth, por këngëtarja erdhi vetë tek pjesa e jurisë megjithëse synimi mbeti vetëm në tentativa.

KJo për faktin se Adelina nuk  la që prezantuesi ta puthë në buzë. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm