Dj Regard gati albumin dhe bashkëpunimin me emra të njohur në botë!

By

“Ride it” dhe “Secrets” janë dy megahitet e fundit të DJ me famë botërore, Regard. Artisti me prejardhje nga Ferizaj ishte i ftuar në Prive para disa jave në intervistën e tij të parë pas shpërthimit ndërkombëtar.

Dj Regard zbuloi se do të jetë pjesë e festivalit më të madhë në botë “Tomorroëland” por që nuk është i vetmi ekskluzivitet që na tregoi.

Artisti është duke punuar në albumin e tij të parë ku do të ketë shumë bashkëpunime, mes tyre edhe me Dimitri Vegas & Like Mike të cilët janë tejet të famshëm anembanë globit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm