Noizy e Dhurata vijnë më herët nga ç’pritej!

By

Pa shumë zhurmë, Noizy dhe Dhurata befasuan kur ‘goditën’ me lajmin e një dueti.

Vera nuk do të përmbyllet pa një bashkëpunim mes dy artistëve që pa diskutim se premton shumë!

E nga paralajmërimi në publikim, koha s’do jetë e gjatë, fatmirësisht.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarët e kane konfirmuar se “Mi amor” vjen nesër në mesnatë, 1 minut pa hyrë në të premten.

Tik, tak! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm