Beqare apo jo? Selena Gomez sqaron gjithçka me një video

By

Ylli i Only Murders in the Building, Selena Gomez ka zbuluar se është beqare në një video të re në rrjetet sociale.

Në një postim të shpërndarë në llogarinë e saj në TikTok, këngëtarja dhe aktorja mund të shiheshin të ulur anash në një lojë futbolli lokal dhe me shaka duke u përpjekur të flirtonin me lojtarët.

“Unë jam beqare”, bërtiti ajo. “Jam pak e vështirë. Por unë të dua shumë.”

Për fat të keq, aftësitë e bukurisë së Gomez nuk duket se rrëmbejnë zemrat e ekipit, pavarësisht statusit të saj të famshëm.

“Ç’po heq,” shtoi ajo në mbishkrim.

Megjithatë, videoja rezultoi të jetë një hit gazmor për ndjekësit e saj. /Prive.al

@selenagomezThe struggle man lol

♬ original sound – Selena Gomez

Artikuj të ngjashëm