2 Ton ka gati këngën e re dhe këto janë të gjitha detajet

By

Viti 2024 ka nisur me shumë produktivitet nga 2 Ton.

Ai ka lansuar disa këngë dhe ka gati edhe një të re që lansohet sot gjatë ditës.

Kënga e re titullohet “Yje” vjen e shoqëruar me videoklip dhe lansohet sot në ora 16:00.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë në Instagram. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Artikuj të ngjashëm