Kë zgjedh Diana Avdiu mes Hillary Clinton e Donald Trump ?!

By

Modelja Diana Avdiu ishte protagonistja e rubrikës Kutia në emisionin NIN të Klan Kosova.

Pyetja e parë e cila iu shtrua ishte se kë zgjedh mes kandidatëve për president të SHBA-ve, Donald Trump apo Hillary Clinton. Diana iu shmang përgjigjjes.

Bukuroshja tregoi edhe nga kush e ka marrë dhuratën e fundit dhe se a e do veten.

Avdiu tha se nuk do e falte asnjëherë tradhëtinë pasi sipas saj, ajo nuk ka vend ku ka dashuri.

Përgjigjjet e plota mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm