Çfarë thotë Dhurata Ahmetaj për Teuta Krasniqin ?!

By

Relacioni i tyre gjithmonë ka qenë objekt diskutimi në media.

Fakti se Dhurata Ahmetaj dhe Teuta Krasniqi vazhdonin të shkëmbenin pëlqime dhe komente në fotografi ishte një indikator se dyshja ruanin miqësinë e tyre.

E sot, Dhurata përmes një postimi në profilin e saj në Facebook është lëshuar në një varg të fjalëve miradije kundrejt aktores.

‘Të dua. Gruaja më e bukur dhe më e mençur dhe nëna më e mirë që unë njoh’ – ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, kujtojmë se Dhurata ishte bashkëpunëtore e Bleros, ish-bashkëshortit të Teutës duke qenë deri vonë edhe nën ombrellën e kompanisë Elephant. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm