Genta Ismajli vjen në bashkëpunim në projektin e ri!

By

Ka muaj që i ka munguar skenës dhe ndjekësve të saj, pa publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por Genta Ismaili tashmë do të rikthehet me këngë të re.

Këtë e bëri të ditur vet këngëtarja përmes disa postimeve të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Të enjten në ora 23:59 do të publikohet kënga e saj e re, për të cilën ka zbuluar që është bashkëpunim.

Genta do të vijë në bashkëpunin në projektin e ri me reperin gjerman Eko Fresh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm