Pas lajmit se përfundoi në psikiatri, lajmërohet Baby G (VIDEO)

By

Mbrëmë indeksonline raportoi se Baby G është arrestuar nga policia e Kosovës për shkak se u kap me lëndë narkotike dhe më pas përfundoi në spitalin psikiatrik për shkak të gjendjes së rëndë.

Mirëpo, këngëtarja hyri në Instagram sot për të postuar një video dhe për t’i mohuar të gjitha lajmet.

Ajo i quajti të gjitha gjepura teksa shihet brenda një makine duke dëgjuar muzikë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BqX4BEfnxxC/

Artikuj të ngjashëm