Flori ka një sqarim serioz rreth tij dhe Alban Skenderajt (VIDEO)

By

Ishte ditëlindja e Arilenës që i shfaqi publikisht Flori Mumajesin dhe Alban Skenderajn.

Të dy artistët postuan foto bashkë atë natë dhe shumë që nga ai moment filluan spekulimet për një bashkëpunim mes tyre.

Në fakt, këtë e nisën vetë ata.

Por, Flori sot pati një sqarim serioz rreth tij dhe Albanit përmes një videoje në Instagram e cila lë të kuptohej se një duet nuk do të ndodhë së shpejti.

Më poshtë postimi i tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm