1600 dollarë për fustanin e dytë të martesës…

By

Gjatë fundjavës, Karlie Kloss, u martua nga e para.

Pas martesës së tyre private në New York, në tetorin e kaluar, ku supermodelja zgjodhi një fustan të Dior që ishte më tepër tradicional, ajo zgjodhi një tjetër për dasmën e dytë në fshatin Brush Creek Ranch të Wyoming.

26 vjeçarja kësaj radhe zgjodhi një fustan më të thjeshtë që kushtoi 1.595 dollarë.

Të ftuarit përfshinin Katy Perry, Orlando Bloom, Derek Blasberg, Diane von Fustenberg dhe Jamie Mizrahi./Prive.al

View this post on Instagram

Our Best Friends’ Wedding 💕

A post shared by Dasha Zhukova (@dasha) on

Artikuj të ngjashëm