Era Istrefi zë vendin e parë në Rusi me këngën e re

By

Kënga e re e Era Istrefit e ripërpunuar me artistin rus Eldzhey, po qëndron në vendin e parë në Top 100 Russia.

Këtë e ka bërë të ditur vet Era përmes një fotografie të postuar në instastory.

Projekti i ripërpunuar është këngë e BAUSA që quhej “Was dy Liebe nennst” në gjuhën gjermane.

Këtë këngë të re, Era dhe artisti i huaj e publikuan disa ditë më parë dhe me sa duket është pëlqyer nga populli rus.

Më poshtë mund ta dëgjoni nëse nuk e keni dëgjuar deri tani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm