Ylli sërish thyen zemrat, publikohet kënga e re (VIDEO)

By

Yll Limani ka publikuar këngën e re të cilën e paralajmëroi ditë më parë.

“Nuk po kalojka” është e shoqëruar me videoklip të realizuar nga Imagine.

Për muzikën dhe tekstin u përkujdesën Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku ndërkaq aranzhmanin e bëri Darko Dimitrov.

Për njerëzit e dashuruar, kjo këngë do t’ua thyejë zemrat. 🙁

Artikuj të ngjashëm