ANGELA MARTINI I HYP KALIT!

By

Modelja shqiptare me famë botërore Angela Martini, së fundmi është shpërngulur mga New York-u në Los Angeles dhe mendon që ka bërë zgjedhjen e duhur. Përveç punës së saj si modele dhe ndejave të shumta me yje botëror, ajo po gjenë kohë edhe për të argëtuar veten.
Së fundmi në rrjetin social ka postuar një fotografi hipur mbi një kalë duke shëtitur në LA. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm