12 vjet më vonë pajtohen reperët e famshëm!

By

Duket se mospajtimi i gjatë i Drake dhe Ye ( Kanye West) mund të ketë marrë fund.

Ye ka postuar një foto të re sonte ku pozon me Drake dhe J Prince; mbishkrimi i saj është emoji pëllumbi i paqes. Drake gjithashtu ndau një video me Ye dhe një tjetër me Dave Chappelle.

Fotoja dhe videoja, më poshtë, ndjekin ftesën publike të fundit të Ye për Drake duke i kërkuar atij t’i bashkohet në një ngjarje të 7 dhjetorit në Los Angeles.

“Është koha për ta vënë atë në pushim,” tha Ye në atë kohë. Zhvillimi erdhi përpara publikimit zyrtar të “Life of the Party”, një këngë diss e Drake, me sa duket e zbuluar nga Drake, ku shfaqej André 3000. /Prive.al

 

View this post on Instagram

A post shared by ye (@kanyewest)

Artikuj të ngjashëm