Prekni hundën: Kështu po duket Adelina në javët finale të shtatzënisë

By

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili ka kohë që është tërhequr nga muzika.

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë, dhe tashmë ka kohë që është duke jetuar në Zvicër.

Duket se edhe vetë këngëtarja e shumë hiteve po e shijon këtë periudhë.

“Nuk ka bizhu më të bukur sesa duart e fëmiut rreth qafe”, ka shkruar Ismaili në llogarinë e saj në Facebook, njofton Klan Kosova.

Shtatzënia ka bërë që këngëtarja Ismaili të shtojë edhe shumë peshë dhe të pësojë edhe një ndryshim goxha të madh në pamjen e saj. Për këtë mund të vërtetoheni me fotografinë e mëposhtme teksa kujtojmë që të hënën ju pret intervista ekskluzive në NIN të Klan Kosova me Adelinën nga ora 21:40

17349628_10154871031332559_7278536253320782834_o

Artikuj të ngjashëm