Ledri bëhet ‘Superman” (FOTO)

By

Po i shkoka shumë që të jetë në rolin e një super heroi të filmave.

Ledri Vula, reperi kosovar është një djalë i pashëm dhe ka thyer zemrat e vajzave në koncerte e me paraqitjen në klipet e tij.

E Ledri po ashtu, është një djalosh mjaft i edukuar për nga bota e filmit sepse edhe vet ka mbaruar studimet për regji.

Dhe kush më mirë se Ledri do e njihte Superman, heroin e famshëm të filmave të animuar e po ashtu edhe kinematografisë amerikane në përgjithësi.

A do e mendonit ndonjëherë Ledrin në veshjet ikonike të Superman?

Epo nëse s’e keni menduar, ja ku ai vet ua jep një imazh të tijin si heroi i famshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm