10 vjet martesë, ndahet çifti i famshëm!

By

Kenan Thompson dhe gruaja e tij Christina Evangeline thuhet se po ndahen pas 10 vitesh martesë.

Ylli i Saturday Night Live dhe aktorja janë duke u divorcuar, tha një burim i afërt me çiftin për TMZ. Dyshja – të cilët ishin së bashku për 15 vjet – thuhet se janë ndarë për më shumë se një vit, por asnjë dokument zyrtar për divorc nuk është paraqitur.

Christina Evangeline, Kenan Thompson

Thompson, 43 vjeç dhe Evangeline, 33, u takuan për katër vjet përpara se të martoheshin në nëntor 2011 në një ceremoni private në Akuariumin Georgia në Atlanta. Komediani dhe aktorja janë prindër të vajzave Georgia Marie, 7, dhe Gianna Michelle, 3. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm