Blero bën hapin e MADH në raportet e tij me Afronën!

By
Saga e thashethemeve për një krisje raportesh mes Bleros dhe të dashurës së tij duket se do të marrë fund sot.
Kjo pasi në këtë aspekt duket se është bërë progres dhe se problemet që çuan deri te ajo ftohje raportesh duket se janë zgjidhur.
Këtë na vërtetonë së miri fotografia e fundit e artisit i cili zgjodhi të publikojë të dashurën e tij, Afronën, përmes të cilës i shuan të gjitha dilemat që thonin se dyshja nuk janë më bashkë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm