10 vjet dashuri, Lyrical Son me fjalët më të mira për gruan e tij

By

Lyrical Son dhe gruaja e tij, Gresa, festojnë sot 10-vjetorin e lidhjes së tyre.

Çifti tashmë janë edhe prindër të dy vajzave të cilat e kanë emrin Eva dhe Erika.

Në këtë ditë të veçantë, Festimi shfrytëzoi rastin t’ja shpreh edhe njëherë dashurinë gruas së tij, me anë të një fotografie të cilën e postoi në Instagram me rastin e festimit të dekadës së parë të lidhjes së tyre.

“Ne ende bëjmë!  Faleminderit për dekadën e kohës së mrekullueshme me ty. 10 vite bashkë. Të dua shpirt”.

Urime çiftit, u plakshi bashkë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm