Olti Curri thotë emrin e femrës që nuk e meriton epitetin këngëtare (VIDEO)

By

Gazetari dhe kritikuesi më i madh në showbiz, Olti Curri, iu është përgjigjur 25 pyetjeve të emisionit PRIVE.

Ai tregoi shumë gjëra në mesin e tyre tha edhe emrin e femrë së famshme që nuk e meriton epitetin këngëtare.

Poashtu, Olti tregoi a beson në dashuri, sa kilogramë ka pasur dhe sa ka ti si dhe shumë të pathëna interesante.

Të gjitha mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm