Çka tha Kaderi që i bëri banorët e tjerë të reagojnë? (VIDEO)

By

Banorja e re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderi, ka pasur një debat me disa nga banorët e tjerë.

Ajo iu tha atyre se ka thënë se “erdha me pru pozitivitet” dhe se “atë që e them, i rri mbrapa fjalëve të mija”.

“Thashë se edhe ju e keni pasur nevojën me pasë njeri të ndryshëm me energji të ndryshëm”, tha Kaderi, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Ganiu i reagoi duke i thënë se për 29 ditë, janë me nga 2-3 orë gjumë.

Për të parë debatin mes tyre, klikoni në videon më poshtë:

 

Artikuj të ngjashëm