Studio muzikore, palestër dhe një lokal i tërë brenda: Kjo është shtëpia e Noizyt

By

Së fundmi, Prive realizoi një intervistë aspak të zakonshme me reperin Noizy.

Ai na mirëpriti brenda shtëpisë së tij, për të treguar të gjitha hapësirat që krijojnë ambientin ku ai jeton.

Brenda na prezantoi, një studio muzikore e pak më tej edhe një kënd për trofetë e tij.

Gjithashtu kur të dojë të largojë stresin e tij të ditës, ose të ftojë miq e familjarë, ai ka një lokal të tërë brenda.

E sa për aktivitet fizik, nuk ka pse të vejë këmbën jashtë shtëpisë, sepse palestrën e ka mu aty.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm