Kur e ka humbur virgjërinë Sasa e ‘O sa mirë’?!

By

Në një periudhë të shkurtër, Adriana Matoshi me rolin e saj në ‘O sa mirë’ u shndërrua në të preferuarën e të gjithëve.

Por sa ka të përbashkët mes Sasës dhe Adrianës së jetës së përditshme?!

Kur e ka humbur aktorja virgjërinë?! Cili është roli i saj më i preferuar në karrierë?! A do e falte tradhëtinë?

Këto dhe pyetje të tjera me përgjigjet e Adrianës mund ti kuptoni në këtë video përmes 60 sekondëshit të kësaj jave në Prive. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm