Renee feston katërvjetorin e lindjes, Roberti shkruan urimin emocionues (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Renee – vajza e Nora
Istrefit dhe Robert Berishës.

Ajo u bë katërvjeçare dhe urimi i parë publik
i erdhi nga babai.

Roberti hyri vonë në Instagram për të postuar
fotografi të së bijës dhe për ta uruar shkurt por me emocion.

“Gëzuar ditëlindjen evlad. Të don babi shumë”,
ka shkruar ai mbi imazhin ku Renee ishte më e vogël.

Nora akoma nuk e ka uruar vajzën megjithatë
pritet një urim edhe nga ajo.

Urime Renee./Prive.al

Artikuj të ngjashëm