GATI!!!: Mësohet data e lëshimit të duetit me Ledrit dhe Gashit (FOTO)

By

GJITHÇKA GATI!

Projekti i xhiruar në verën e kaluar mes
Gashit dhe Ledri Vulës është gati për t’u publikuar.

Ka qenë Ledri ai i cili ka hyrë në Instagram
dhe ka shpërndarë një fotografi me reperin e njohur në Amerikë, duke zbuluar
datën e lansimit.

“15.02. THAT’S MINE”, ka shkruar Ledri.

Nëse nuk e dini, në kohën kur Gashi erdhi për
të performuar në Sunny Hill, të dy u bënë bashkë për ta finalizuar këngën dhe
klipin i cili është i pari mes tyre./Prive.al

View this post on Instagram

15.02 • THAT’S MINE

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm